top of page

СПІКЕРИ ПРОГРАМИ "ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРА"

ОЛЕКСАНДРА 
ПЕНДРАКОВСЬКА

Дизайнер, архітектор,  власник студії Archproduction (HoReCa design and more), TV-продюсер програм про дизайн. Знає як спроектувати та реалізувати комерційний простір у максимально стислі терміни з оптимальним бюджетом. 
 

Досвід

Років: 18+

Ресторани: 30+

Офіси: 9000м2+

Житло: ∞

photo_2023-06-05_15-34-07_edited.jpg
спикеры

СПІКЕРИ ПРОГРАМИ 

Терефеєва 1_edited.jpg

ОЛЬГА 
ТЕРЕФЄЄВА

Дизайнер интер’єру, лектор EDS, співзасновник Vododesign,інфлюєнсер

Тетяна Стахівська_edited.jpg

ТЕТЯНА
СТАХІВСЬКА

Проджект - менеджерка в сфері креативних індустрій. З 2000 року займається маркетингом, консалтингом та проведенням культурно-освітніх проектів у сферах дизайну, моди, їжі, трендів, послуг. Має великий досвід організації міждисциплінарних міжнародних заходів

Сергій Левковський (1).jpg

СЕРГІЙ ЛЕВКОВСЬКИЙ

Власник двох українських меблевих фабрик VERDI та Trone Grande, які за своє 20 - річне життя виготовили меблі для більше 10 готелів від 3 до 5 зірок, а також для понад 150 найкращих ресторанів по всьому світу. Окрім цього, Сергій допомагає власникам бізнесу систематизувати їх бізнес шляхом 4-місячного курсу, який він викладає.

Олег Клименко.jpg

ОЛЕГ

КЛИМЕНКО

Співзасновник дизайн спільноти his.ua. CEO маркетплейсу сучасних меблів, світла та декору від українських дизайнерів

Івахов 2_edited.jpg

ВІТАЛІЙ
ІВАХОВ

Дизайнер меблів, власник меблевої компанії “100% інтер’єр” , виробник кухні Смарт і Мрія - концептів компактних кухонь.

Анжеліка Гарусова.jpg

АНЖЕЛІКА
ГАРУСОВА

18 років у сфері дизайну інтер'єру. 12 років очолювала "Salon interior" та "Ідеї Вашого дому". 6 років була ведучою "Інтер’єр у деталях" на телебаченні. Основоположник та куратор конкурсу Artspace. Посольство Британської премії Dezeen awards в Україні. Ведуча та ідейний натхненник проекту «Готуємо з Asko”.

спикеры
Сергій Савченко.jpg
Радіслав Дзюба.jpg
Наталія Нестеренко.jpg

СЕРГІЙ
САВЧЕНКО

РАДИСЛАВ
ДЗЮБА

НАТАЛІЯ

НЕСТЕРЕНКО

Інтер'єрний та архітектурний фотограф. Напрямок  інтер'єрної та архітектурної фотографії почав освоювати з 2012 року. На сьогодні працює з багатьма українськими дизайнерами та архітекторами, знімає каталоги для меблевих фабрик і робить іміджеві зйомки. 

Ружицька Дарина (1).jpg

Митець - марафонець, монументальний та станковий живопис, графіка.

Учасник художніх виставок в Україні та за кордоном.

Засновник художнього бюро ROZPYS - розпис комерційного та приватного простору.

Наталія Невядомська.jpg

Експерт із запуску проектів нерухомості з міжнародним досвідом, проджект менеджер. У портфоліо - офісні центри, ТРЦ, коворкінги, готелі 5*. Вміє структурувати хаос.

ДАРИНА
РУЖИЦЬКА

Художник-кераміст, співзасновнік студії Detiles, створюють та експортують плитку та мозаїку ручної роботи більше 11 років

НАТАЛІЯ НЕВ’ЯДОМСЬКА

Співвласниця  та керуючий  партнер  компанії Famille “Très Français “, до якої сьогодні входять ресторан французькоі регіональної кухні Très Français, гастро- бар Très та кейтерінг Beaucoup. Компанія спеціалізується на французькій  гастрономії та вині, організовує культурні заходи за участю  українських та іноземних митців, фотографів та діячів  мистецтва 

bottom of page