top of page
планировка0.png

Онлайн-практикум

Работа с планировкой:
три пути поиска идей 

Новые подходы в поиске идей для планирования

24/06- 15/07

19:30 - 21:00

Выбор планировочного решения квартиры – это важнейший этап проектирования, который будет влиять на комфорт и качество жизни заказчика.


Если вы много времени проводите над размышлениями по планировочным решениям, данный курс поможет облегчить вам поиск эффективных идей.


Курс поможет понять алгоритм, этапы работы и найти интересные способы решения задач, стоящих перед дизайнерами на стадии разработки планирования.

планировка0.png
ULIVI.jpg

Практикум поможет

Посредством новых подходов и приемов создавать гармоничное пространство для заказчика, повысить уровень его удовлетворенности, а также инвестиционной привлекательности объекта.

Будет полезно начинающим дизайнерам и студентам, которые изучают дизайн интерьера:

Получить новые знания и навыки, расширить свои возможности

Разобрать важные моменты поиска идей и работы по планированию

программа

СПИКЕР ВЕБИНАРА 

Инна Зимина

Предметный и интерьерный дизайнер.

Победитель INDUSTART в номинации "Реализованный предмет мебели 2019"

Спикер EDS и EDS.online "Дизайн Интерьера", куратор курса "Дизайн мебели"

Основатель бренда Innazimina

Инна Зимина.jpg
программа
программа

Программа практикума

24.06

Этапы и задачи перепланировки на примере первого метода Favorite Place
 

28.06

Разбор домашних заданий, анализ вариантов перепланировок

01.07

2 средство "что будет, если…"
 

05.07

Разбор домашних заданий, анализ вариантов перепланировок

08.07

3 средство Работа по сеткам
 

12.07

Разбор домашних заданий, анализ вариантов перепланировок

15.07

Итоговая встреча

7 встреч
3 лекции и 4 встречи с разбором домашних заданий

 

В течение курса слушатели знакомятся с действенными инструментами, принципами создания перепланировок. Весь курс основан не только на теории, но и на примерах из практики. Слушателям даются домашние задания, кроме занятий в аудитории, постоянная связь в закрытой группе телеграмм

Формат работы удобен и нацелен на качественный результат:

Продолжительность практикума и занятий:

7 встреч (по 1 часу)

График обучения:

Пн и Пт с 19.30 до 21.00

Занятия "Разбор домашних заданий" 

по 3 часа -  с 19.30 до 22.30

Закрытый чат в телеграммах для общения и обратной связи с участниками и преподавателем

Онлайн нетворкинг по анализу вариантов перепланировок

Материалы обучения (видеозаписи занятий, презентации) на учебной платформе

Для обучения предлагаются учебные проекты (по выбору 3 варианта) стандартных квартир площадью до 120 кв.м. Приобретенные знания можно использовать на любой площади

avery-klein-JaXs8Tk5.jpg

Приобретенные навыки и знания помогут

программа

изменить свой стиль жизни и заниматься творчеством

находить новые пути создания эффективных планировок

облегчить работу над дизайном

расширить горизонты новых возможностей

увеличить ваши конкурентные преимущества

ОТЗЫВЫ ВЫПУСКНИКОВ 

Потужний та цікавий практикум від Інни Зіміної. Після нього більш усвідомлено ставишся до перепланування, починаєш розуміти, за допомогою чого можна створити цікаве перепланування та багато іншого. Дякую за лікбез. Чекаю нових практикумів.

Ресурс 100.png

Анна Ковальчук

выпускница практикума

"Работа с планировкой"

Інна дуже надихає і все стає яснішим)

Я наважилась і переробила вже затверджене планування... але гроші і час очікування поки найвпливовіші, тому я просто отримала задоволення).

Ресурс 100.png

Дарья Лозовицкая

выпускница практикума

"Работа с планировкой"

FAQ

Дякую Інні за чудовий курс, за надані алгоритми дій та вичерпні пояснення щодо можливих варіантів перепланувань! Отримані знання, поради та підтримка просто необхідні новачку у професії! Дякую куратору курсу Ліні Твердоступовій за комфортну організацію учбового процесу та індивідуальний підхід у вирішенні питань під час навчання! Дякую EDS за надану можливість пройти навчання на курсі.! Все, як завжди, на вищому рівні! Ви кожного дня надихаєте на розвиток  у професії та пошук нових та цікавих рішень у проектах, навіть якщо вони поки що учбові)

Ресурс 100.png

Марина Спичкина

выпускница практикума

"Работа с планировкой"

Дякую Інні за курс по розробці  перепланувань ! Дуже сподобався формат: тема - практика - розбір. Курс  змістовний, структурований, але і творчий. Дякую за натхнення, та змогу практикувати під керівництвом досвідченого  спеціаліста. Мені дуже сподобалося, чекаю на наступні курси від Інни.

Ресурс 100.png

Ольга Соседко

выпускница практикума

"Работа с планировкой"

Зараз ніч, є світло - дивлюсь лекцію про сітки і дуже, дуже сумно, що це остання лекція Інни.

Нехай я не встигала, не встигаю зробити завдання, але скільки задоволення, скільки неймовірної, щірої енергії я отримала від Інни.

Моя думка, що на цьому курсі (я не можу сказати - міні), на цьому курсі було отримано стільки цінної інформації, що в мене є думка, що це самий важливий курс!

Для мене цей практикум був не тільки про нові методи в плануванні, ці кілька тижнів навчання були про психологічне відновлення, про переведення себе в робочий стан, про можливість поринути в інший, приємний, складний, але зрозумілий, цікавий світ.Це були кілька тижнів із найкращим психологом, який бере тебе за руку, який каже чарівним голосом прості речі, але таким чином, що ти бачиш все по-іншому. У 2021 році я була захоплена Інною – лекції Інни були найкращими на курсі. 2022 року не могла не записатися на онлайн-практикум EDS, адже всі лекції від Інни Зіміної!

Дякую школі EDS за рішення організувати практикум і сподіваюся, що попереду на нас чекають ще багато цікавих, глибоких занурень. Велике спасибі Інні за вміння відкрити двері в нове, показати як туди можна дійти, дати інструменти та вчити ними користуватися, показати як важливий шлях пошуку рішення, з кожного огляду домашніх робіт створити додаткову лекцію, звернути нашу увагу на невидимі з першого погляду моменти, але які дуже важливі. Дякую за можливість поринути у стан творчості і за можливість зрозуміти, як багато чого я боюся - боюся зробити помилки і тому нічого не роблю, дякую за поштовх до того, щоб вчитися мріяти. Дякую за найголовніше гасло на сьогодні - що буде, якщо…

Ресурс 100.png

Олена Крупко

выпускница практикума

"Работа с планировкой"

Дякую за підказки та зауваження, і взагалі за курс. Змінила бачення на планування і з'явилось багато ідей щодо тих планувань, які розробляла до проходження курсу. Чекаю на наступні, особливо цікавлять лекції і практичні заняття по стилях.

Ресурс 100.png

Наталия Руденская

выпускница практикума

"Работа с планировкой"

У цей передсвятковий день хочу розповісти маленьку історію та виразити слова вдячності для всієї команди EDS.
На порозі 2023 року змінилися цінності багатьох людей і країн. Насамперед, розповім що весь 2022 рік я провела в Україні, більшість часу в Харківській області. Не тому, що мені нікуди було поїхати, а тому що я не бачу себе у іншій країні) 
Та попри всі складнощі та жах який і досі не закінчився я вірю в її гарне майбутнє! І це доказуємо кожен день усі ми. Саме так і робить команда EDS, бо це професіонали та талановиті люди! Так, не буду припиняти ці слова повторювати у кожному своєму відгуку, бо це найголовніше. І мій погляд, як завжди довів «Практикум Робота з плануванням: три шляхи пошуку ідей». Я розумію наскільки вміння та організація була важлива для результату освоєння. І Інна Зіміна не дивлячись на складнощі змогла зробити наші вміння кращими! Вона фантастична людина - наставник і товариш в одному втіленні! 
Якась магія відбувалася на всіх наших зустрічах. І я знаю що це було) Це вміння ділитися своїм досвідом в повному обсязі і давати дружні поради, бо тільки так є цей енергообмін.

Ресурс 100.png

Уляна Мельник

выпускница практикума

"Работа с планировкой"

FAQ

Сьогодні страшенно захотілося написати слова подяки Інні та EDS за практикум по переплануванню, тож, вирішила себе не стримувати і таки да, написати в чат свої враження. Тож... Наші клієнти часто керуються такими поняттями як "подобається" та "не подобається". При цьому їм дуже важко сформулювати, а чому саме подобається чи ні. Ще важче визначитися із "я хочу ось так". І тут їм на допомогу приходить дизайнер із "козирним тузом в рукаві", тобто із набором знань, прийомів та практичних порад стосовно того, як саме зробити ось це "подобається" (насправді не просто подобається, а насамперед - ергономічно, стильно, ідейно, із продуманими наперед рішеннями). Тож, дуже дякую Інні за те, що підказала, як знайти (точніше, виростити свого) того самого "туза в рукаві": за дуже чіткі механізми правильного перепланування, за певні правила, яких слід дотримуватися (я зараз не тільки про законодавство), за несподівані прийоми, які зміщують фокус із "мені як дизайнеру подобається ось так" на "а що саме хоче клієнт?" і розвертають вектор мислення та пошуку ідей в зовсім інколи несподіваному напрямку. В мене кожне заняття був наступний внутрішній діалог: 1. Навіщо взагалі це переплановувати, тут і так все добре. 2. Добре, давайте спробуємо, адже я хочу навчитися чогось нового 3. Опа, прикольненько, несподівано, я навіть не уявляла, що так можна 4. Ух ти, як здОрово, і це я створила!!! Тож, ще раз дякую Інні за неймовірний практикум, за інколи "вибух мозку", за ось це відчуття "я можу створити щось реально дуже круте". Інна, Ви для мене - найкраща викладачка з дизайну. Тож, я дуже дякую Вам і з нетерпінням чекатиму на нові практикуми.

Ресурс 100.png

Юлия Спутай

выпускница практикума

"Работа с планировкой"

ВИДЕО ОТЗЫВЫ

Современный интерьер кухни

Стоимость участия 3000 грн

Возник вопрос?

+38 (050) 357 0324
eds.online.edu@gmail.com

bottom of page