top of page
планировка0.png

Онлайн-практикум 

Робота з плануванням:
три шляхи пошуку ідей

Нові підходи в пошуку ідей для планування

24/06 - 15/07

19:30 - 21:00

Вибір планувального рішення квартири - це найважливіший етап проектування, який надалі буде впливати на комфорт та якість життя замовника.

 

Якщо ви багато часу проводите над розмірковуваннями щодо планувальних рішень, даний курс допоможе полегшити вам пошук ефективних ідей.

 

Курс допоможе зрозуміти алгоритм, етапи роботи та знайти цікаві способи вирішення задач, що постають перед дизайнерами на стадії розробки планування.

планировка0.png
ULIVI.jpg

Практикум допоможе

За допомогою нових підходів та прийомів створювати гармонійний простір для замовника, підвищити рівень його задоволеності, а також інвестиційної привабливості об’єкту.

Буде корисно дизайнерам початківцям та студентам, які вивчають дизайн інтер’єру:

Отримати нові знання та навички, розширити свої можливості

Розібрати важливі моменти пошуку ідей та роботи по плануванню

программа

СПІКЕР ВЕБІНАРУ

Інна Зіміна

Предметний та інтер'єрний дизайнер.

Переможець INDUSTART у номінації "Реалізований предмет меблів 2019"

Спікер EDS та EDS .online “Дизайн інтер’єру" куратор курсу "Дизайн меблів"

Засновник бренду Innazimina

Инна Зимина.jpg
программа
программа

Програма практикуму

24.06

Етапи та задачі перепланування на прикладі першого методу “Favorite Place”

28.06

Розбір домашніх завдань, аналіз варіантів перепланувань

01.07

2 засіб “ що буде, якщо…”

 

05.07

Розбір домашніх завдань, аналіз варіантів перепланувань

08.07

3 засіб Робота по сіткам

 

12.07

Розбір домашніх завдань, аналіз варіантів перепланувань

15.07

Підсумкова зустріч

7 зустрічей

3 лекції та  4 зустрічі з розбором домашніх завдань

Протягом курсу слухачі знайомляться із дієвими інструментами, принципами створення перепланувань. Весь курс базується не тільки на теорії, але й на прикладах з практики. Слухачам даються домашні завдання, крім занять на учбовій платформі, постійний зв'язок у закритій групі телеграм

Формат роботи зручний та націлений на якісний результат:

Тривалість практикуму і занять:

7 зустрічей  (по 1 годині)

Графік навчання:

Пн та Пт з 19.30 до 21.00

Заняття “Розбір домашніх завдань” тривають 3 години  -   з 19.30 до 22.30

Закритий чат в телеграм для спілкування та зворотного зв’язку з учасниками та  викладачем

 

Онлайн нетворкінг по аналізу варіантів перепланувань

Матеріали навчання (відеозаписи занять, презентації) на учбовій платформі 

 

Для навчання пропонуються учбові проекти (на вибір 3 варіанти) стандартних квартир площею до 120 кв м Набуті знання можна використовувати на будь - якій площі

avery-klein-JaXs8Tk5.jpg

Набуті навички та знання допоможуть 

программа

​зменшити час роботи над плануваннями

знаходити нові шляхи створення ефективних планувань

полегшити роботу над дизайном

розширити горизонти нових можливостей 

збільшити ваші конкурентні переваги

ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ

Потужний та цікавий практикум від Інни Зіміної. Після нього більш усвідомлено ставишся до перепланування, починаєш розуміти, за допомогою чого можна створити цікаве перепланування та багато іншого. Дякую за лікбез. Чекаю нових практикумів.

Ресурс 100.png

Анна Ковальчук

випускниця практикуму

"Робота з плануванням"

Інна дуже надихає і все стає яснішим.

Я наважилась і переробила вже затверджене планування... але гроші і час очікування поки найвпливовіші, тому я просто отримала задоволення )

Ресурс 100.png

Дар'я Лозовицька

випускниця практикуму

"Робота з плануванням"

FAQ

Дякую Інні за чудовий курс, за надані алгоритми дій та вичерпні пояснення щодо можливих варіантів перепланувань! Отримані знання, поради та підтримка просто необхідні новачку у професії! Дякую куратору курсу Ліні Твердоступовій за комфортну організацію учбового процесу та індивідуальний підхід у вирішенні питань під час навчання! Дякую EDS за надану можливість пройти навчання на курсі.! Все, як завжди, на вищому рівні! Ви кожного дня надихаєте на розвиток  у професії та пошук нових та цікавих рішень у проектах, навіть якщо вони поки що учбові)

Ресурс 100.png

Марина Спічкіна

випускниця практикуму

"Робота з плануванням"

Дякую Інні за курс по розробці  перепланувань ! Дуже сподобався формат: тема - практика - розбір. Курс  змістовний, структурований, але і творчий. Дякую за натхнення, та змогу практикувати під керівництвом досвідченого  спеціаліста. Мені дуже сподобалося, чекаю на наступні курси від Інни.

Ресурс 100.png

Ольга Соседко

випускниця практикуму

"Робота з плануванням"

Зараз ніч, є світло - дивлюсь лекцію про сітки і дуже, дуже сумно, що це остання лекція Інни.

Нехай я не встигала, не встигаю зробити завдання, але скільки задоволення, скільки неймовірної, щірої енергії я отримала від Інни.

Моя думка, що на цьому курсі (я не можу сказати - міні), на цьому курсі було отримано стільки цінної інформації, що в мене є думка, що це самий важливий курс!

Для мене цей практикум був не тільки про нові методи в плануванні, ці кілька тижнів навчання були про психологічне відновлення, про переведення себе в робочий стан, про можливість поринути в інший, приємний, складний, але зрозумілий, цікавий світ.Це були кілька тижнів із найкращим психологом, який бере тебе за руку, який каже чарівним голосом прості речі, але таким чином, що ти бачиш все по-іншому. У 2021 році я була захоплена Інною – лекції Інни були найкращими на курсі. 2022 року не могла не записатися на онлайн-практикум EDS, адже всі лекції від Інни Зіміної!

Дякую школі EDS за рішення організувати практикум і сподіваюся, що попереду на нас чекають ще багато цікавих, глибоких занурень. Велике спасибі Інні за вміння відкрити двері в нове, показати як туди можна дійти, дати інструменти та вчити ними користуватися, показати як важливий шлях пошуку рішення, з кожного огляду домашніх робіт створити додаткову лекцію, звернути нашу увагу на невидимі з першого погляду моменти, але які дуже важливі. Дякую за можливість поринути у стан творчості і за можливість зрозуміти, як багато чого я боюся - боюся зробити помилки і тому нічого не роблю, дякую за поштовх до того, щоб вчитися мріяти. Дякую за найголовніше гасло на сьогодні - що буде, якщо…

Ресурс 100.png

Олена Крупко

випускниця практикуму

"Робота з плануванням"

Дякую за підказки та зауваження, і взагалі за курс. Змінила бачення на планування і з'явилось багато ідей щодо тих планувань, які розробляла до проходження курсу. Чекаю на наступні, особливо цікавлять лекції і практичні заняття по стилях.

Ресурс 100.png

Наталія Руденська

випускниця практикуму

"Робота з плануванням"

У цей передсвятковий день хочу розповісти маленьку історію та виразити слова вдячності для всієї команди EDS.
На порозі 2023 року змінилися цінності багатьох людей і країн. Насамперед, розповім що весь 2022 рік я провела в Україні, більшість часу в Харківській області. Не тому, що мені нікуди було поїхати, а тому що я не бачу себе у іншій країні) 
Та попри всі складнощі та жах який і досі не закінчився я вірю в її гарне майбутнє! І це доказуємо кожен день усі ми. Саме так і робить команда EDS, бо це професіонали та талановиті люди! Так, не буду припиняти ці слова повторювати у кожному своєму відгуку, бо це найголовніше. І мій погляд, як завжди довів «Практикум Робота з плануванням: три шляхи пошуку ідей». Я розумію наскільки вміння та організація була важлива для результату освоєння. І Інна Зіміна не дивлячись на складнощі змогла зробити наші вміння кращими! Вона фантастична людина - наставник і товариш в одному втіленні! 
Якась магія відбувалася на всіх наших зустрічах. І я знаю що це було) Це вміння ділитися своїм досвідом в повному обсязі і давати дружні поради, бо тільки так є цей енергообмін.

Ресурс 100.png

Уляна Мельник

випускниця практикуму

"Робота з плануванням"

FAQ

Сьогодні страшенно захотілося написати слова подяки Інні та EDS за практикум по переплануванню, тож, вирішила себе не стримувати і таки да, написати в чат свої враження. Тож... Наші клієнти часто керуються такими поняттями як "подобається" та "не подобається". При цьому їм дуже важко сформулювати, а чому саме подобається чи ні. Ще важче визначитися із "я хочу ось так". І тут їм на допомогу приходить дизайнер із "козирним тузом в рукаві", тобто із набором знань, прийомів та практичних порад стосовно того, як саме зробити ось це "подобається" (насправді не просто подобається, а насамперед - ергономічно, стильно, ідейно, із продуманими наперед рішеннями). Тож, дуже дякую Інні за те, що підказала, як знайти (точніше, виростити свого) того самого "туза в рукаві": за дуже чіткі механізми правильного перепланування, за певні правила, яких слід дотримуватися (я зараз не тільки про законодавство), за несподівані прийоми, які зміщують фокус із "мені як дизайнеру подобається ось так" на "а що саме хоче клієнт?" і розвертають вектор мислення та пошуку ідей в зовсім інколи несподіваному напрямку. В мене кожне заняття був наступний внутрішній діалог: 1. Навіщо взагалі це переплановувати, тут і так все добре. 2. Добре, давайте спробуємо, адже я хочу навчитися чогось нового 3. Опа, прикольненько, несподівано, я навіть не уявляла, що так можна 4. Ух ти, як здОрово, і це я створила!!! Тож, ще раз дякую Інні за неймовірний практикум, за інколи "вибух мозку", за ось це відчуття "я можу створити щось реально дуже круте". Інна, Ви для мене - найкраща викладачка з дизайну. Тож, я дуже дякую Вам і з нетерпінням чекатиму на нові практикуми.

Ресурс 100.png

Юлія Спутай

випускниця практикуму

"Робота з плануванням"

ВІДЕОВІДГУКИ

Современный интерьер кухни

Вартість участі 3000 грн

Виникли питання?

+38 (050) 357 0324
eds.online.edu@gmail.com

bottom of page